Logo Urzędu Miasta Pakość

Nagrody burmistrza wręczone

Ocena 0/5

Dzień Edukacji Narodowej to święto dedykowane nauczycielom i całemu systemowi oświaty. To moment, kiedy doceniamy trud i zaangażowanie tych, którzy poświęcają się kształceniu i wychowywaniu przyszłych pokoleń.

Z okazji zbliżającego się święta burmistrz Pakości Zygmunt Groń wraz z zastępczynią burmistrza Różą Sielecką wręczyli nagrody burmistrza za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej dla wyróżniających się nauczycieli przedszkola i szkół.
Tego dnia podziękowania i życzenia nauczycielom i pracownikom szkół i przedszkola złożyli burmistrz Pakości Zygmunt Groń, przewodnicząca Rady Miejskiej w Pakości Joanna Błaszak oraz zastępca burmistrza Róża Sielecka. 

W spotkaniu wzięli udział burmistrz Pakości Zygmunt Groń, przewodnicząca Rady Miejskiej w Pakości Joanna Błaszak, zastępca burmistrza Róża Sielecka, kierownik Centrum Usług Wspólnych Gminy Pakość Agnieszka Chlebicka oraz wyróżnieni dyrektorzy i nauczyciele. 

W gronie wyróżnionych znaleźli się:
- dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kościelcu Dorota Tulibacka,
- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego Mariola Szlyfarska, 
- dyrektor Przedszkola Miejskiego w Pakości Izabela Badyna, 
- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich Mirosław Gozdera, 
- nauczyciel Zespołu Placówek Oświatowych w Kościelcu Kamila Woźniak-Wachsman, 
- nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego Kamila Błaszczyk,
- nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich Marek Puczkarski.

Galeria zdjęć

Wręczenie wyróżnień dla nauczycieli  (1) Wręczenie wyróżnień dla nauczycieli  (2) Wręczenie wyróżnień dla nauczycieli  (3)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności