Logo Urzędu Miasta Pakość

Zapraszamy na szkolenie!

Ocena 0/5

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,
w imieniu Burmistrza Pakości Michała Siembab oraz Rady Miejskiej w Pakości mamy przyjemność zaprosić na szkolenie przygotowujące do udziału w warsztatach wspierających tworzenie strategii rozwoju Naszej Gminy na lata 2026-2035.

Poszczególne bloki szkoleniowe, prowadzone przez trenerów Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli dedykowane są kolejno: seniorom, młodzieży, przedsiębiorcom i pozostałym mieszkańcom. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do zapisów telefonicznych pod numerem 600 818 821.

Liczymy na Waszą obecność!

Plakat informujący o szkoleniach dot. Strategii Rozwoju Gminy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności