Logo Urzędu Miasta Pakość

Betlejemskie Światełko Pokoju już w Urzędzie

Ocena 0/5

Betlejemskie Światełko Pokoju dotarło dziś do Urzędu Miejskiego w Pakości. Ogień, pochodzący z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem, na ręce burmistrza Zygmunta Gronia przekazała Drużyna Harcerska Lemuria. Burmistrz Pakości Zygmunt Groń podziękował harcerzom za przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju oraz w imieniu swoim jak również pracowników Urzędu Miejskiego złożył gościom świąteczne życzenia.

Galeria zdjęć

Burmistrz Zygmunt Groń wraz z Drużyną Harcerską Lemuria Moment przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju Światełko Pokoju 1 Światełko Pokoju
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności