Logo Urzędu Miasta Pakość

KGW Gorzany z pierwszy miejscem w Bielicach

Ocena 0/5

Z wielką radością informujemy, że KGW Gorzany zdobyło I miejsce w konkursie kulinarnym „Polska Smakuje”, który odbył się podczas IV Majówki w Bielicach. 

Nagrodzona potrawa — kaczka w miodowo-śliwkowym sosie z szarymi kluchami pod pierzynką z modrej kapusty — zachwyciła jury nie tylko wyjątkowym smakiem, ale także pięknym połączeniem tradycji i kulinarnej pasji.
To kolejny dowód na to, jak wiele serca, pracy i talentu członkinie KGW wkładają w pielęgnowanie lokalnych smaków i tradycji. Ich zaangażowanie, kreatywność i dbałość o każdy detal zasługują na ogromne uznanie.

Jesteśmy dumni, że nasze KGW tak pięknie zaprezentowało się podczas tego wydarzenia. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

Galeria zdjęć

KGW Gorzany  (1).jpeg KGW Gorzany  (1) KGW Gorzany  (2).jpeg KGW Gorzany  (2) KGW Gorzany  (3).jpeg KGW Gorzany  (4).jpeg KGW Gorzany  (5).jpeg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności