Logo Urzędu Miasta Pakość

Nowa skarbnik gminy

Ocena 0/5

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Pakości na stanowisko skarbnika Gminy Pakość powołana została Pani Agnieszka Chlebicka. 

Nowa skarbnik posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów i rachunkowości. Z pakoskim samorządem związana jest od 2004 roku, rozpoczynając pracę w referacie budżetowym. Od 2017 roku pełniła funkcję kierownika Centrum Usług Wspólnych Gminy Pakość, realizujących zadania w zakresie obsługi finansowo - księgowej, administracyjnej i organizacyjnej jednostek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Pakość.

Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu na specjalności rachunkowość i finanse przedsiębiorstw oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu o specjalności zarządzanie i marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi. 
Nowej Pani Skarbnik życzymy owocnej pracy na rzecz rozwoju naszej społeczności. 

Galeria zdjęć

DSC_2509
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności