Logo Urzędu Miasta Pakość

Otrzymaliśmy bezpłatnie kruszywo

Ocena 0/5

Gmina Pakość otrzymała bezpłatnie 1175 t kruszywa o wartości 55 000,00 zł w formie darowizny od firmy Holcim Polska S.A. Jest to największa ilość kruszywa, jaką nasza gmina otrzymała w formie darowizny do tej pory. 

Przekazany materiał zostanie przeznaczony na poprawę stanu technicznego dróg gminnych, szczególnie w miejscowościach, gdzie stan nawierzchni wymaga prac naprawczych, co bezpośrednio wpłynie na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Serdecznie dziękujemy firmie Holcim S.A. za wsparcie. 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności