Logo Urzędu Miasta Pakość

Podpisanie umowy na zagospodarowanie terenu wokół współnot ul. Fabrycznej

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym podpisana została umowa pomiędzy burmistrzem Pakości Michałem Siembab, a firmą Polbud Polak z Padniewka reprezentowaną przez prezesa Fabiana Polaka na realizację zadania pn. „Zagospodarowanie terenu wokół wspólnot przy ul. Fabrycznej”. 

Przedmiotem inwestycji jest wykonanie odcinków dróg wewnętrznych z kostki brukowej, odcinka drogi publicznej ul. Fabrycznej z nawierzchni bitumicznej oraz odcinków znajdujących się wzdłuż garaży i placu przy budynku nr 3 z płyt ażurowych. 

Wykonane zostaną także miejsca postojowe o nawierzchni chłonnej z betonowych płyt ażurowych. Wyjątek stanowić będą miejsca dla osób niepełnosprawnych, które zostaną wykonane z kostki betonowej. Łączna liczba miejsc to: 25 miejsc postojowych zwykłych i 2 miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. 

Chodnik przewidziano do wykonania z kostki betonowej na przedłużeniu istniejących chodników w zieleńcu oraz dojścia do wejścia budynku nr 7 przy ul. Fabrycznej. 

Całkowity koszt zadania wynosi 1 026 983,58 zł i pochodzą z budżetu Gminy Pakość. 

 

Galeria zdjęć

Podpisanie umowy na zagospodarowanie ul. Fabrycznej  (1) Podpisanie umowy na zagospodarowanie ul. Fabrycznej  (2) Podpisanie umowy na zagospodarowanie ul. Fabrycznej  (3) Podpisanie umowy na zagospodarowanie ul. Fabrycznej  (4) Podpisanie umowy na zagospodarowanie ul. Fabrycznej  (5) Podpisanie umowy na zagospodarowanie ul. Fabrycznej  (6)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności