Logo Urzędu Miasta Pakość

Pożegnanie wieloletniego pracownika

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym odbyło się pożegnanie wieloletniego pracownika Urzędu Miejskiego w Pakości Pana Marka Nieznalskiego, który wraz z końcem stycznia odszedł na zasłużoną emeryturę. 

Pan Marek rozpoczął pracę w Urzędzie Miejskim dokładnie 1 lutego 2013 roku i od samego początku zajmował się sprawami z dziedziny rolnictwa. 

Podziękowania za wspaniałą i długoletnią współpracę złożyło kierownictwo i pracownicy Urzędu Miejskiego w Pakości. Dziękujemy Panu Markowi za wszystkie wspólne lata i życzymy, aby nowy etap życia obfitował w zdrowie i pomyślność.

Galeria zdjęć

Pożegnanie wieloletniego pracownika
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności