Logo Urzędu Miasta Pakość

Przypominamy o obowiązku segregacji odpadów

Ocena 0/5

Urząd Miejski w Pakości przypomina, że każdy mieszkaniec ma obowiązek segregacji odpadów. Apelujemy do mieszkańców o przestrzeganie zasad segregacji. Brak segregacji przyczynia się bowiem do zwiększenia kosztów gminnego systemu gospodarowania opadami, co może spowodować konieczność zwiększenia wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zachęcamy też do korzystania z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Giebni, gdzie można oddać opady wytworzone z gospodarstwie domowym, których nie można wrzucić do pojemników do segregacji (PSZOK nie przyjmuje odpadów, których ilość lub rodzaj wskazują, że pochodzą z prowadzenia działalności gospodarczej).  

Pliki do pobrania:

Segreguj to Ci się opłaci
Format: pdf, 140.86 kB
Zasady segregacji
Format: pdf, 111.45 kB
Pszok
Format: pdf, 122.63 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności