Zgodnie z zapewnieniami wykonawcy tj. firmy ATA-Technik w dniu dzisiejszym rozpoczęła się odbudowa nawierzchni ul. Polnej w Pakości od skrzyżowania z ul. Mikołaja do skrzyżowania z ul. Hankiewicza.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!