Logo Urzędu Miasta Pakość

Spektakl w Ośrodku Kultury

Ocena 0/5

Dziś w Ośrodku Kultury i Turystyki w Pakości jako rozpoczęcie weekendu majowego pełnego wielu wydarzeń odbył się spektakl pt. „Wizyta w domu nieobecnych” w wykonaniu aktorów z Teatru bez Kulis.

Występ ten był doskonałą okazją dla miłośników teatru, którzy cenią sobie oryginalne i nietypowe przedstawienia. Spektakl poruszył ważny temat tradycji i pamięci o zmarłych, pokazując, że w dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza się odwiedzać swoich bliskich tylko w wyjątkowe okazje, takie jak święta czy rocznice. Występ pokazał, że dbanie o pamięć o tych, którzy odeszli, jest ważne przez cały rok, nie tylko w szczególnych momentach. W spektaklu pojawiły się różne postacie i historie, które ukazały jak bliscy reagują na śmierć swoich najbliższych. Aktorzy z Teatru bez Kulis w Pakości wykonali tę sztukę w sposób niezwykle profesjonalny i poruszający. Przepiękna scenografia i oryginalne kostiumy wprowadziły publiczność w świat przedstawienia i doskonale oddały nastrój tajemniczości oraz niepewności.

Na zakończenie spektaklu sala nagrodziła aktorów gromkimi owacjami, okazując swój podziw i uznanie za występ. Dyrektor Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości Sebastian Witkowski w ramach podziękowań wręczył bukiet kwiatów wykonawcom dzisiejszego widowiska.

Galeria zdjęć

1. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 2. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 3. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 4. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 5. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 6. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 7. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 8. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 9. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 10. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 11. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 12. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 13. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 14. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 15. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 16. Spektakl Wizyta w Domu Nieobecnych 17. Dyrektor Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości dziękujący artystą za występ 18. Dyrektor Ośrodka Kultury w Pakości wręczający kwiaty 19. Zespół artystów dziękujący uczestnikom za przybycie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności