Logo Urzędu Miasta Pakość

Spotkanie w Nadleśnictwie Gołąbki

Ocena 0/5

W ramach współpracy trzech gmin z Nadleśnictwem Gołąbki w dniu dzisiejszym w siedzibie nadleśnictwa w Gołąbkach odbyło się spotkanie, podczas którego poruszono tematy ekologii i lasów, a także ścieżek pieszo-rowerowych i możliwości podjęcia wspólnych działań w przyszłości. 

W spotkaniu uczestniczyli: burmistrz Pakości Michał Siembab i zastępca burmistrza Radosław Siekierka, z ramienia Gminy Dąbrowa wójt Agnieszka Ziółkowska i zastępca wójta Dawid Kolasa, z ramienia Gminy Barcin zastępca burmistrza Hubert Łukomski, po stronie Nadleśnictwa nadleśniczy Dariusz Kośmider oraz zastępca nadleśniczego Jarosław Dłutkowski. 

 

*Zdjęcia: UM/Nadleśnictwo Gołąbki 

Galeria zdjęć

Spotkanie w Nadleśnictwie Gołąbki (1) Spotkanie w Nadleśnictwie Gołąbki (2) Spotkanie w Nadleśnictwie Gołąbki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności