Logo Urzędu Miasta Pakość

Spotkanie z sołtysami

Ocena 0/5

Wczoraj w budynku Centrum Informacji Turystycznej odbyło się spotkanie burmistrza Pakości Michała Siembab z sołtysami z terenu naszej gminy. 

Głównym celem rozmów było omówienie najnowszych zmian w ustawie o funduszu sołeckim oraz ich wpływu na planowanie i realizację zadań na poziomie sołectw. Podczas spotkania przedstawiono najważniejsze założenia wprowadzanych regulacji, a także wyjaśniono, jak nowe przepisy mogą usprawnić proces wnioskowania o środki. Oprócz kwestii związanych z funduszem sołeckim, omówiono także bieżące sprawy dotyczące gminy i poszczególnych sołectw. Spotkanie przebiegło w konstruktywnej atmosferze.

W spotkaniu uczestniczyli: burmistrz Pakości Michał Siembab, zastępca burmistrza Radosław Siekierka, sekretarz gminy Joanna Zemełka, kierownik referatu Promocji, Sportu, Spraw Społecznych i Pozyskiwania Funduszy Agata Kmieć, referent ds. rozwoju obszarów wiejskich i promocji wsi Alicja Kędzierska oraz sołtysi Gminy Pakość. 

Dziękujemy wszystkim sołtysom za udział i zaangażowanie w dyskusję. 

Galeria zdjęć

Spotkanie z sołtysami  (1) Spotkanie z sołtysami  (2) Spotkanie z sołtysami  (3) Spotkanie z sołtysami (3a) Spotkanie z sołtysami  (4)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności