Logo Urzędu Miasta Pakość

Wigilia u Diabetyków

Ocena 0/5

Grudzień to czas przedświątecznych spotkań różnych wspólnot. W dniu dzisiejszym Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejskie w Pakości zorganizowało uroczyste spotkanie Wigilijne.

W uroczystości udział wzięli zastępca burmistrza Pakości Radosław Siekierka, inspektor ds. ekonomii społecznej Róża Sielecka, p.o. dyrektora Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości Arkadiusz Fryszka oraz członkowie stowarzyszenia. 

Serdeczne życzenia wesołych, spokojnych, a przede wszystkim zdrowych świąt złożyli prezes Stowarzyszenia Lidia Grzelak oraz zaproszeni goście. Ze świątecznym programem artystycznym cudnie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kościelcu. 

 

Galeria zdjęć

Wigilia u Diabetyków  (1) Wigilia u Diabetyków  (2) Wigilia u Diabetyków  (3) Wigilia u Diabetyków  (4) Wigilia u Diabetyków  (5) Wigilia u Diabetyków  (6) Wigilia u Diabetyków  (7) Wigilia u Diabetyków  (8) Wigilia u Diabetyków  (9) Wigilia u Diabetyków  (10) Wigilia u Diabetyków  (11) Wigilia u Diabetyków  (12) Wigilia u Diabetyków  (13) Wigilia u Diabetyków  (14) Wigilia u Diabetyków  (15) Wigilia u Diabetyków  (16) Wigilia u Diabetyków  (17) Wigilia u Diabetyków  (18) Wigilia u Diabetyków  (19) Wigilia u Diabetyków  (20) Wigilia u Diabetyków  (21) Wigilia u Diabetyków  (22) Wigilia u Diabetyków  (23) Wigilia u Diabetyków  (24)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności