Logo Urzędu Miasta Pakość

Wręczenie nagród w konkursie pn. "Tradycyjny koszyczek wielkanocny"

Ocena 0/5

6 kwietnia w Ośrodku Kultury i Turystyki w Pakości odbyło się wręczenie nagród dla uczestników konkursu pn.: „Tradycyjny koszyczek wielkanocny”. Organizatorem konkursu był Ośrodek Kultury i Turystyki natomiast fundatorem nagród Radna Rady Miejskiej w Pakości Katarzyna Tomczak. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci z Gminy Pakość, które przygotowały łącznie 56 koszyków wielkanocnych.

W kategorii wiekowej 4-6 lat laureatami zostali:

I miejsce Michalina Kowalcze,
II miejsce Filip Pietrzak,
III miejsce Iga Marciniak.

W kategorii wiekowej 7-12 lat laureatami zostali:

I miejsce Wiktoria Lampka,
II miejsce Iga Jóźwiak,
III miejsce Gabriela Pietrzak.

Nagrody i dyplomy uczestnikom wręczali: Dyrektor Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości Sebastian Witkowski wraz z Radną Rady Miejskiej w Pakości Katarzyną Tomczak. 

Galeria zdjęć

1. Radna Katarzyna Tomczak i Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski podczas powitania gości 2. Radna Katarzyna Tomczak i Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski wywołujący uczestników konkursu 3. Radna Katarzyna Tomczak i Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski rozdający nagrody za udział w konkursie 4. Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski podawający dyplom 5. Radna Katarzyna Tomczak przekazująca nagrodę za udział w konkursie 6. Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski gratulujący uczestnikowi konkursu 7. Radna Katarzyna Tomczak wręczająca nagrodę 8. Dyrektor Ośrodka Kultury przekazujący dyplom uczestnikowi konkursu 9. Radna Katarzyna Tomczak i Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski przekazujący nagrodę 10. Radna Katarzyna Tomczak wręczająca nagrodę za udział w konkursie 11. Radna Katarzyna Tomczak wręczająca nagrodę 12. Radna Katarzyna Tomczak wręczająca nagrodę za udział w konkursie 13. Radna Katarzyna Tomczak wręczająca nagrodę uczestnikowi konkursu 14. Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski składający gratulację uczestnikowi konkursu 15. Radna Katarzyna Tomczak wręcza nagrodę za udział w konkursie 16. Dyrektor Ośrodka Kultury składający gratulację uczestnikowi konkursu 17. Radna Katarzyna Tomczak składa gratulację uczestnikowi konkursu 18. Dyrektor Ośrodka Kultury wręczający pamiątkowy dyplom 19. Radna Katarzyna Tomczak wręczająca nagrodę za udział w konkursie 20. Radna Katarzyna Tomczak wręcza nagrodę 21. Radna Katarzyna Tomczak na wspólnym zdjęciu z uczestnikami konkursu 22. Radna Katarzyna Tomczak i Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski na zdjęciu z uczestnikami konkursu 23. Radna Katarzyna Tomczak i Dyrektor Ośrodka Kultury Sebastian Witkowski na zdjęciu z uczestnikiem konkursu 24. Radna Katarzyna Tomczak przekazująca koszyk wielkanocny 25. Koszyki wielkanocne przygotowane na konkurs 26. Koszyki wielkanocne przygotowane na konkurs 27. Przybyli uczestnicy na rozdanie nagród za udział w konkursie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności