Logo Urzędu Miasta Pakość

Wyremontowany plac zabaw przy ul. Barcińskiej

Ocena 0/5

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy od dnia dzisiejszego mogą korzystać z odnowionego placu zabaw przy Barcińskiej – zakończył się jego remont. Zanim jednak oddany został do użytku burmistrz Pakości Michał Siembab, zastępca burmistrza Radosław Siekierka, sekretarz gminy Joanna Zemełka, prezes Przedsiębiorstwa Usług Gminnych w Pakości Stanisław Burdyna oraz pracownik Przedsiębiorstwa Usług Gminnych w Pakości Damian Kurek osobiście sprawdzili stan odnowionych urządzeń zabawowych. 

Zakres prac obejmował naprawę, malowanie i konserwację istniejących urządzeń zabawowych. Wymieniony został piasek w piaskownicy oraz pod urządzeniami, a także odnowiona została nawierzchnia z kostki betonowej.  

Mamy nadzieję, że zmodernizowany plac zabaw będzie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

REAGUJ! Jeśli zobaczysz, że ktoś niszczy mienie publiczne – nie czekaj. Zadzwoń na policję.

Galeria zdjęć

Wyremontowany został plac zabaw (1) Wyremontowany został plac zabaw (2) Wyremontowany został plac zabaw (3) Wyremontowany został plac zabaw (4) Wyremontowany został plac zabaw (5) Wyremontowany został plac zabaw (6) Wyremontowany został plac zabaw (7) Wyremontowany został plac zabaw (8) Wyremontowany został plac zabaw (9) Wyremontowany został plac zabaw (10) Wyremontowany został plac zabaw (11) Wyremontowany został plac zabaw (12) Wyremontowany został plac zabaw (13) Wyremontowany został plac zabaw (14)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności