Logo Urzędu Miasta Pakość

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Ocena 0/5

Burmistrz Pakości Michał Siembab wraz z Radą Miejską w Pakości zapraszają mieszkańców Gminy Pakość na cykliczne spotkania poświęcone m.in. bieżącym sprawom. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 5 września br. o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury i Turystyki w Pakości. Spotkania są idealną okazją do podzielenia się informacjami dotyczącymi aktualnej sytuacji w gminie czy planowanych inwestycjach.  

O kolejnych terminach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Spotkanie informacyjne z mieszkańcami

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności