Logo Urzędu Miasta Pakość

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Ocena 0/5

Z okazji zbliżającego się Dnia Samorządu Terytorialnego, obchodzonego w Polsce 27 maja dzieci z klasy 2 a Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości złożyły na ręce sekretarz gminy Joanny Zemełki życzenia i wręczyły pięknie wykonane laurki dla wszystkich pracowników Urzędu.  

 

Galeria zdjęć

Dzieci z życzeniami z okazji Dnia Samorządowca
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności